Rejsy statkiem: Gdańsk

Port morski Gdańsk leży nad Zatoką Gdańską na Martwej Wiśle. To jeden z największych portów bałtyckich. Prot jest istotnym ogniwem w obrocie ładunków, a zarazem mariną chętnie wybieraną przez żeglarzy. Rozpoczęcie rejsu w Gdańsku stwarza możliwość spaceru po słynnej starówce i oferuje dogodny szlak żeglowny dla osób planujących rejs na Gotlandię.

Szkuner Kapitan Borchardt jest na wodzie przez 365 dni w roku. Organizujemy rejsy statkiem po Bałtyku, które rozpoczynamy i kończymy właśnie w Porcie Gdańsk. Bardzo lubimy ten port ze względu na jego dogodną lokalizację. Łatwo dostać się do Gdańska z każdego miejsca w Polsce, a z Gdańska wypłynąć na otwarte morze. Stąd bardzo często wypływamy w rejsy do Karlskrony, i nie tylko.

Rejsy Gdańsk: Charakterystyka

Rejsy Gdańsk organizujemy zgodnie z harmonogramem. Planujemy go z wielomiesięcznym wyprzedzeniem, dzięki czemu każdy może z łatwością znaleźć rejs w interesującym go kierunku i dogodnym terminie. Koncentrujemy się na rejsach 6 i 7 dniowych. Te dalsze organizujemy z podziałem na etapy. Jeśli tylko masz taką możliwość, z powodzeniem możesz zaokrętować się na szkunerze na dłużej i wspólnie z nami zrealizować kilka etapów rejsu.

Nie zapominamy w naszej ofercie o rejsach stażowych. Te również organizujemy rozpoczynając w porcie w Gdańsku. Rejsy stażowe to przede wszystkim rejsy tygodniowe, podczas których zdobywasz 100 z wymaganych 200 godzin stażu na morzu. W odróżnieniu od wielu organizatorów tego typu rejsów nie skupiamy się wyłącznie na dobyciu godzin. Zależy nam na tym, aby czas spędzony na statku obfitował w zdobytą wiedzę i doświadczenia.

Rejsy statkiem dla grup zorganizowanych: Gdańsk

Rejsy statkiem dla grup zorganizowanych to propozycja, którą kierujemy w szczególności do klientów biznesowych. W zależności do potrzeby możemy zorganizować rejs zatokowy lub zabrać Was w rejs pełnomorski. Doświadczenia tego typu integrują zespoły pracownicze, jednocześnie wskazując naturalnych liderów. Na bazie morskich doświadczeń możecie Tworzyć efektywne zespoły i drużyny, w ramach których każdy będzie realizował zadania, w których jest najlepszy.

Rejsy statkiem po Bałtyku staramy się planować i organizować w taki sposób, aby wracać do portu, w którym rozpoczęliśmy przygodę – w tym przypadku do Gdańska. Alternatywnie możemy zakończyć rejs w Świnoujściu lub innym porcie. Zapewniamy zakwaterowanie na szkunerze oraz kompleksową obsługę eventów i wydarzeń organizowanych na pokładzie.