Czarter statku

czarter statku, żaglowcaCzarter żaglowca to oferta, którą kierujemy w głównej mierze do klienta biznesowego, grup zorganizowanych zainteresowanych uczestnictwem w wydarzeniu żeglarsko-szkoleniowym oraz klubów żeglarskich także w szkołach, na uczelniach. Charakter rejsu czarterowego możemy dostosować do oczekiwań Czarterującego – zorganizujemy rejs szkoleniowo-stażowy, integracyjny, zieloną szkołę itp.

Pokład tradycyjnego żaglowca to idealny grunt pod efektywne budowanie zespołu. Żeglarstwo sprzyja współpracy i uczy wzajemnego szacunku oraz zaufania, stąd pokład Kapitana Borchardta jest coraz częściej udostępniany dla celów team buildingowych.

Wynajem statku – przygoda na morzu

Obok wydarzeń żeglarskich, które mamy przyjemność organizować na pokładzie szkunera Kapitan Borchardt wynajem statku oferujemy również do celów promocyjnych i marketingowych. Obszerna mesa wyposażona w rzutnik pozwala na organizację szkoleń, warsztatów i pokazów, podczas gdy kabiny o podwyższonym standardzie – wszystkie kabiny na żaglowcu są wyposażone w klimatyzację i łazienkę – sprzyjają zapraszaniu na rejs kontrahentów i kluczowych partnerów biznesowych.

Rejsy stały się w ostatnim czasie popularną formą integracji zespołów pracowniczych i zadaniowych, co sprzyja rozszerzaniu tej praktyki na integrację współpracujących ze sobą firm. Czarter statku Kapitan Borchardt to z pewnością doskonały wybór w sytuacji, w której zależy nam na bezpieczeństwie i komforcie uczestników rejsu, a zarazem możliwości zdobycia nowych doświadczeń i budowania więzi i zaufania w oparciu o czynniki poza biznesowe.

Czarter żaglowca dla grup nieformalnych

wynajem statku

Kapitan Borchardt zawsze z przyjemnością gości na swoim pokładzie osoby zainteresowane żeglarstwem, jak i te, które z pływaniem pod żaglami nie miały dotychczas styczności. Usługi związane z czarterem żaglowca kierujemy do grup zorganizowanych oraz grup nieformalnych, w szczególności grup zainteresowanych odbyciem szkolenia żeglarskiego na otwartym morzu.

Naszą ofertę uzupełniają usługi komercyjne. Coraz częściej gościmy na pokładzie Załogantów uczestniczących w nieszablonowych Wieczorach Kawalerskich i Panieńskich, a także eventach organizowanych z innych okazji.

Czarter żaglowca obejmuje szkolenie, opiekę załogi, wspólne przygotowanie posiłków, napojów, kompleksową organizację rejsów.