Event na statku

Pokład żaglowca to ruchoma przestrzeń z nieograniczonym potencjałem, który możemy wykorzystać organizując praktycznie dowolny event na statku. W zależności do specyfiki wydarzenia event na żaglowcu może być połączony ze zdobywaniem żeglarskich umiejętności lub ukierunkowany przede wszystkim na przeżycie przygody, która w przyszłości być może zaowocuje pasją do żagli. W obu przypadkach dokładamy wszelkich starań, aby uczestnicy rejsu aktywnie uczestniczyli w życiu jachtu płynącego zgodnie z dobrą praktyką żeglarską.

Kapitan Borchardt to szkuner z bogatym doświadczeniem w zakresie organizacji eventów i wydarzeń. Na jego pokładzie odbywały się już Wieczory Panieńskie i Kawalerskie pod żaglami, imprezy urodzinowe i wiele innych. Deskom pokładu nie obce są również rejsy integracyjne, których ofertę w sposób szczególny kierujemy do klienta biznesowego.

Integracja na morzu

Integracja na statku to doskonała okazja do tego, aby stworzyć zgrany zespół zadaniowy, którego siła opiera się o wzajemny szacunek, doświadczenia współpracy w trudnych sytuacjach i warunkach oraz świadomość własnych mocnych i słabych stron. Żeglując zgodnie z ideą Sail Training pomagamy uczestnikom rejsów integracyjnych poznawać siebie, odkrywać ukryte talenty i mocne strony. Doświadczenie bycia na morzu pozwala również zrozumieć wartość pracy w zróżnicowanym zespole, co stanowi najlepszą możliwą podwalinę pod budowę skutecznego, a co najważniejsze zżytego ze sobą zespołu zadaniowego lub pracowniczego.

Integracja na morzu to także forma budowania grup, z której może skorzystać młodzież i studenci. Wszędzie tam, gdzie zależy nam na stworzeniu efektywnego zespołu wspierających się i szanujących się ludzi Sail Training jest wprost nieoceniony.

Klientów zainteresowanych organizacją eventu na morzu lub integracji na statku zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w kompleksowej organizacji wydarzenia. Kapitan Borchardt jest na wodzie przez 365 dni w roku, co daje Państwu bardzo dużą swobodę w zakresie wyboru terminu i lokalizacji wydarzenia.