Event na statku

event-na-statku

Pokład żaglowca to ruchoma przestrzeń z nieograniczonym potencjałem, który możemy wykorzystać organizując praktycznie dowolny event na statku. W zależności do specyfiki wydarzenia event na żaglowcu może być połączony ze zdobywaniem żeglarskich umiejętności lub ukierunkowany przede wszystkim na przeżycie przygody, która w przyszłości być może zaowocuje pasją do żagli. W obu przypadkach dokładamy wszelkich starań, aby uczestnicy rejsu aktywnie uczestniczyli w życiu jachtu płynącego zgodnie z dobrą praktyką żeglarską.

Kapitan Borchardt to szkuner z bogatym doświadczeniem w zakresie organizacji eventów i wydarzeń. Na jego pokładzie odbywały się już Wieczory Panieńskie i Kawalerskie pod żaglami, imprezy urodzinowe i wiele innych. Deskom pokładu nie obce są również rejsy integracyjne, których ofertę w sposób szczególny kierujemy do klienta biznesowego.

Integracja na morzu

integracja na statku, event na żaglowcu

Integracja na statku to doskonała okazja do tego, aby stworzyć zgrany zespół zadaniowy, którego siła opiera się o wzajemny szacunek, doświadczenia współpracy w trudnych sytuacjach i warunkach oraz świadomość własnych mocnych i słabych stron. Żeglując zgodnie z ideą Sail Training pomagamy uczestnikom rejsów integracyjnych poznawać siebie, odkrywać ukryte talenty i mocne strony. Doświadczenie bycia na morzu pozwala również zrozumieć wartość pracy w zróżnicowanym zespole, co stanowi najlepszą możliwą podwalinę pod budowę skutecznego, a co najważniejsze zżytego ze sobą zespołu zadaniowego lub pracowniczego.

Integracja na morzu to także forma budowania grup, z której może skorzystać młodzież i studenci. Wszędzie tam, gdzie zależy nam na stworzeniu efektywnego zespołu wspierających się i szanujących się ludzi Sail Training jest wprost nieoceniony.

Klientów zainteresowanych organizacją eventu na morzu lub integracji na statku zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w kompleksowej organizacji wydarzenia. Kapitan Borchardt jest na wodzie przez 365 dni w roku, co daje Państwu bardzo dużą swobodę w zakresie wyboru terminu i lokalizacji wydarzenia.