
1% – dla Fundacji to bardzo dużo!
„Branie napełnia ręce, dawanie – napełnia serce” Jak co roku prosimy o Wasze wsparcie! 1% to dużo czy mało? Można powiedzieć „zależy dla kogo”. Dla

„Branie napełnia ręce, dawanie – napełnia serce” Jak co roku prosimy o Wasze wsparcie! 1% to dużo czy mało? Można powiedzieć „zależy dla kogo”. Dla

1,5% – mały gest, wielka pomoc! „Branie napełnia ręce, dawanie – napełnia serce.” Jak co roku zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie! Czy

1% dla Fundacji – jak co roku prosimy o Wasze wsparcie! Już kiedyś dzieliliśmy się z Wami tą myślą, ale przypomnimy ją z chętnie: „Branie

Koniec maja a żaglowce i inne jachty – z powodu epidemii koronawirusa – nadal w portach. Wprawdzie czasu na przygotowanie do pierwszego rejsu mamy więcej,

Christiane Folkers Mein 4-tägiger Segeltörn mit 'Kapitan Borchardt ’ von Kiel nach Delfzijl hat mir sehr gut gefallen. Ich war das erste Mal auf so

Firma Dziubiński wzięła udział w evencie integracyjno-szkoleniowym na Wyspach Kanaryjskich w dniach 15-22.02.2016.