Rejsy

Malaga-Alicante

Wyczarterowany
57
dni
do rozpoczęcia
22.01.2022 - 29.01.2022
7
dni
2100
Malaga-Alicante

Szczegółowy opis rejsu

Malaga to stolica najcieplejszego rejonu kontynentalnej Europy, jaką jest Andaluzja. Zatem to ciepły i dobry kierunek na zimowy wypad dla tych, którzy chcą  odpocząć od deszczu, mrozu i śniegu. Na przykład w 2019 roku temperatury wynosiły od 16 do… 24 stopni!!! Morze jest nadal ciepłe więc żegluga, przy niezbyt silnych wiatrach będzie przyjemnością. Tak Malaga jak i Alicante to porty bardzo atrakcyjne turystycznie - na prawdę jest co zwiedzać i oglądać po pracy na pokładzie w wachtach. A niższe niż w lecie ceny i brak tłumu turystów to dodatkowy argument, żeby je odwiedzić właśnie w zimie. Zapraszamy

< Wróć
Wyczarterowany

Rejs Morski

Rejs żaglowcem po Morzu Śródziemnym może być okazją do zdobywania żeglarskiego doświadczenia i szlifowania umiejętności, a zarazem niezapomnianą przygodą. Właśnie takie rejsy organizujemy na pokładzie szkunera Kapitan Borchardt. Nasza doświadczona Załoga z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, a nasza oferta to propozycja rejsu na statku o wysokim standardzie życia na morzu i cudownej duszy. Jesteśmy przekonani, że taki rejs morski na długo zapadnie w Twojej pamięci, o ile nie przyczyni się do tego, że wkrótce zaczniesz organizować samodzielne rejsy po Bałtyku i innych morzach mniejszymi jednostkami.

Rejs Stażowy

Rejs stażowy to okazja do ”wypływania” wymaganych przepisami PZŻ godzin (np. na patent JSM to 200 godzin w dwóch odrębnych rejsach), a zarazem okazja do zdobycia bezcennych doświadczeń. Stażowy rejs żaglowcem Kapitan Borchardt stwarza przestrzeń dla żeglarzy do aktywnego i świadomego uczestnictwa w życiu szkunera w trakcie żeglugi zgodnej  z dobrą praktyką morską.

Rejs Stażowy na Pływach

Rejs stażowy na pływach (rejs na wodach pływowych) to jeden z wymogów PZŻ koniecznych, aby uzyskać patent Kapitana Jachtowego czy Kapitana Motorowodnego. Na pokładzie Kapitana Borchardta regularnie organizujemy rejsy stażowe, także na pływach. Rejs stażowy na pływach to możliwość poszerzenia swoich żeglarskich umiejętności, ale także okazja do przeżycia przygody i zobaczenia niezwykłych miejsc takich jak śluzy, kanały itp. urządzenia wodne, w które obfitują wody portów pływowych.  

Szkuner Kapitan Borchardt jest na wodzie przez 365 dni w roku. Organizujemy rejsy po Bałtyku i innych morzach, zawsze starając się wybierać atrakcyjne pod względem żeglarskim i turystycznym kierunki. Osoby zainteresowane udziałem w rejsie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z aktualnych harmonogramem. Istnieje również możliwość czarteru całego statku dla grupy zorganizowanej. W tym celu prosimy o kontakt.