Credentials
22
Feb

JKMW Kotwica o/Świnoujście

Dziękuję w imieniu uczestników i Zarządu JKMW Kotwica o/Świnoujście za doskonałą realizację zajęć edukacyjnych z szerokiego zakresu wiedzy żeglarskiej, podczas rejsu w rejonie Wysp Kanaryjskich.

Dziękuję w imieniu uczestników i Zarządu JKMW Kotwica o/Świnoujście za doskonałą realizację zajęć edukacyjnych z szerokiego zakresu wiedzy żeglarskiej, podczas rejsu w rejonie Wysp Kanaryjskich. Grupa, która reprezentowała nasz klub powróciła z wyprawy bardzo zadowolona tym bardziej, że nowe doświadczenia zdobywali w miłej i przyjaznej atmosferze stworzonej przez stałą załogę żaglowca STS Kapitan Borchardt na czele z kapitanem Krzysztofem Mazurkiewiczem.

Specjalne podziękowania składam także osobom reprezentującym Fundację im. Karola Olgierda Borchardta w tym Pani Annie Krawczyk za organizację rejsu. Nadmienię, że pomimo znaczących trudności, jakie napotkaliśmy przy realizacji tego żeglarskiego wydarzenia, które nie były możliwe do przewidzenia wcześniej, udało się sprawę doprowadzić do szczęśliwego i efektownego końca. I tutaj niebagatelną rolę odegrała odpowiedzialność, życzliwość i chęć wypracowania optymalnego rozwiązania po stronie Fundacji. Mam wielką nadzieję, że w przyszłości uda nam się zorganizować przy równie dobrej współpracy więcej podobnych rejsów.

Z żeglarskim pozdrowieniem

Roman Nogalski

Komandor JKMW Kotwica o/Świnoujście