Aktualności
26
Jan

Odszedł na Reje Niebieskie nasz przyjaciel Romek Dejewski.

Z głębokim żalem dzielimy się tą wiadomością - odszedł na Reje Niebieskie nasz przyjaciel, nasz mechanik Romek Dejewski.

undefined
 

Smutek? Zdziwienie, że tak szybko? Tak, niestety tak. To trudny czas kiedy żegnamy członka załogi - brata, przyjaciela, dobrego kompana..... Był w naszej załodze prawie od 10 lat, dzielił nasze radości, razem przeżywaliśmy trudne chwile, zostawił na naszym pokładzie kawał swojego życia i serca. Kochał nasz statek, dbał o niego najlepiej jak umiał, w swojej pracy dawał z siebie wszystko co najlepsze - wiedzę, umiejętności, pomysłowość, wielką staranność i pracowitość.

Romek, nie żegnamy się z Tobą. Dziękujemy Ci za to, że byłeś z nami, za wspólne lata, za Twoją ciężką i porządną pracę, za Twój spokój - za to kim byłeś! Choć nie pójdziesz już z nami w morze to na zawsze zostaniesz w naszej załodze, na naszym pokładzie, w naszej pamięci i sercach. Wierzymy, że żeglujesz już spokojnie gdzieś tam w Hilo, wysoko, ponad statkiem, morzem i tak jak zawsze widok białych żagli będzie dawać Ci radość....

Do zobaczenia Przyjacielu kiedyś, gdzieś w żeglarskim niebie...


undefined
undefined
undefined
undefined

Takim zapamiętamy Cie na zawsze !