Aktualności
02
Aug

Jubileusz 10-cio lecia statku Kapitan Borchardt pod polską banderą za nami.

Jubileusz 10-cio lecia statku Kapitan Borchardt pod polską banderą za nami.

Podczas finału Regat Bałtyckich 2021 w Szczecinie uroczyście obchodziliśmy jubileusz 10-cio lecia. Cieszymy się, że ten jubileusz mogliśmy świętować w takim doborowym towarzystwie. Dziękujemy wszystkim tym, którzy wzięli udział w uroczystości - przedstawicielom administracji państwowe, Matce Chrzestnej naszego statku, administracji morskiej, naszego klasyfikatora Bureau Veritas, armatorom innych jednostek, kontrahentom i firmom współpracującym z nami, ludziom kultury, kapitanom, oficerom. To także dzięki Wam, Waszej wiedzy i doświadczeniu, którymi dzielicie się od lat          z nami, pływamy nosząc na rufie dumnie biało-czerwoną banderę.

Dziękujemy wszystkim artystom, którzy uświetnili nasze urodziny grając wspaniały koncert - Szantymenom z "Zawiszy Czarnego"   i zespołowi "The Nierobbers". Ale szczególne słowa podziękowania kierujemy do Andrzeja Koryckiego, autora            i wykonawcy naszego hymnu - Andrzeju, jesteśmy z niego bardzo dumni. Dziękujemy Ci za Twoją i Dominiki obecność i - jak zawsze - cudne wykonanie hymnu, który zawsze napędza nas i dodaje nam energii!

Dziękujemy wszystkim za miłe i serdeczne życzenia oraz deklarację dalszej współpracy - z Wami damy radę! Póki żagle białe!